/ marzec 12, 2018/ Aktualności

To hasło przewodnie można było przeczytać wśród kolorowej dekoracji, która uświetniała tegoroczne obchody Dnia Kobiet w naszej szkole. 

Po serdecznym powitaniu, chłopcy wszystkim dziewczętom z wdzięczności za ozdabianie klasy barwnym szlakiem wycinanek, wyhodowanie w doniczkach pelargonii najczerwieńszych, dbanie o to, żeby w klasie było pięknie jak w piosence i za wiele innych rzeczy, zaśpiewali piosenkę Babę zesłał Bóg. Puentą następnego skeczu było stwierdzenie:

I tu mnie myśl olśniła, myśl ze szczerego srebra: Panowie! Przecież ten cały Dzień Kobiet, to święto naszego żebra! Po wykonaniu kolejnej piosenki Będziesz moją Panią  nie obyło się bez kolejnych złotych myśli po adresem płci pięknej (np.: Kobieta to jest takie Homo, z którym nic nigdy nie wiadomo. Może na przykład bez przyczyny, doprowadzić cię do ruiny), które jednak zakończono stwierdzeniem: Lecz mimo wszystkich wad, niestety – żyć dziś nie można bez kobiety. Najmłodsi mężczyźni z klasy III i IV także złożyli wszystkim kobietom życzenia w postaci uroczych wierszy.

W imieniu całej męskiej społeczności naszej szkoły życzymy Wam – drogie panie i koleżanki przede wszystkim dużo uśmiechu i radości. Niech każdy dzień będzie kwiatem, który zakwita na waszych rękach.{gallery}dzien_kobiet_2018{/gallery}