/ marzec 8, 2018/ Aktualności

W czwartek 8 marca gościliśmy w naszej szkole artystów grupy cyrkowej Focus – Svitlanę i Mirosława Farfu. Niesamowity, przezabawny występ wprowadził dzieci w świat iluzji i magii.

Zebranych na sali gimnastycznej uczniów klas I- VII oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych wesoło przywitał klaun Maniuś, który wraz ze swoją asystentką wykonywał niezwykłe pokazy akrobatyczne. Do zabawy włączyła się również widownia. Zarówno starsi jak i młodsi chcieli towarzyszyć wesołemu Maniusiowi w jego czarodziejskich zabawach. Artyści prezentowali liczne umiejętności z wielu dziedzin: iluzja, gimnastyka, akrobacje na mini rowerku, żonglerka piłeczkami, maczugami i obręczami, pokaz hula-hop.

Nie lada atrakcją były także popisy utalentowanego, skaczącego przez obręcze, tresowanego pieska. Nie zabrakło też atrakcji poza cyrkowych. Zgromadzeni widzowie zobaczyli piękne, żywe zwierzęta. Każdy chciał pogłaskać albo przynajmniej dotknąć uroczego pieska, wyczarowanego królika czy debiutującego na arenie cyrkowej legwana.

Program przygotowany przez artystów wywarł na dzieciach duże wrażenie. Było wiele śmiechu i spontanicznej zabawy. Występy grupy cyrkowej bardzo podobały się publiczności, która nagrodziła artystów wielkimi brawami.