/ wrzesień 14, 2022/ Aktualności

Pragniemy poinformować, że nasza szkoła dołączyła do akcji LIDLA „Szkoły Pełne Talentów”, która ma na celu dodatkowe zaopatrzenie polskich szkół w pomoce dydaktyczne.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w akcji “SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW”, która będzie polegała na przekazywaniu Talenciaków na rzecz szkoły.     

Talenciaki to papierowe karty – kupony, które klienci będą odbierać w zamian za dokonywane zakupy. Wystarczy wydać 50 zł i kupić przynajmniej jeden owoc lub warzywo, aby zdobyć Talenciaka. Każdy kupon to punkt dla wybranej placówki, a także los na loterii. W odbywającym się co dwa tygodnie losowaniu, szkoły, niezależnie od swojej wielkości i położenia, będą miały szansę wygrać m.in. kompletnie wyposażone sale komputerowe oraz sprzęt elektroniczny.

Szkoły będą mogły też wymienić Talenciaki na wybrany przez siebie sprzęt sportowy, elektroniczny lub pomoce dydaktyczne.

Akcja trwa od 05.09.2022 r. do 13.11.2022 r.

Jak przekazać TALENCIAKA wybranej szkole?

Poprzez zeskanowanie aparatem smartfona kodu QR znajdującego się na odwrocie Talenciaka, wejście na stronę internetową lidl.pl/Szkoly, wybór odpowiedniej placówki i przepisanie kodu alfanumerycznego znajdującego się na Talenciaku.

Talenciaki można również dostarczyć w formie fizycznej do wybranych szkół do specjalnych pojemników.

Każdy TALENCIAK to dla placówki dodatkowa szansa w loterii. A do wygrania atrakcyjne nagrody. Dlatego im więcej nauczycieli, uczniów, rodziców i znajomych pomoże w zbieraniu Talenciaków, tym więcej nagród uda się odebrać.

Więcej szczegółów w filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=_GMAhSj6WtY
oraz na stronie: https://www.lidl.pl/szkoly

Serdecznie zachęcamy do wsparcia NASZEJ SZKOŁY.