/ styczeń 15, 2019/ Aktualności

15 stycznia 2019r. odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego  pod hasłem  „Zapobiegajmy Pożarom”. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci i młodzieży ochroną przeciwpożarową, tradycją i życiem środowisk strażackich. Uczniowie  naszej szkoły  z dużym zaangażowaniem wzięli udział w konkursie. Komisja konkursowa  zakwalifikowała 10 prac plastycznych dzieci i uczniów naszej szkoły do etapu powiatowego. Zwycięzcom etapu gminnego serdecznie gratulujemy! Autorami tych prac są:

I grupa – przedszkolna

  • Zuzanna Szpetnar
  • Natalia Szpyt
  • Oliwia Mazur
  • Jan Czarniecki
  • Franciszek Kłos

II grupa – szkoły podstawowe klasy I-III

  • Robert Gruca – klasa 1
  • Wiktoria Frel – klasa 2

III grupa – szkoły podstawowe klasy IV-VI

  • Mariusz Zwoliński – klasa 4
  • Mateusz Gajewski – klasa 5

IV grupa – szkoły podstawowe klasy VII-VIII

  • Julia Goch – klasa 8