/ wrzesień 26, 2018/ Aktualności, Leśne Przedszkole

26 września 2018 r. w oddziałach przedszkolnych mieliśmy specjalnego gościa – Panią Katarzynę Szostak wraz ze swoim Pupilem. Suczka ma na imię Mania i jest owczarkiem francuskim briard. Jest bardzo przyjacielska, chociaż na pierwszy rzut oka wydawałoby się inaczej, ponieważ jest bardzo duża.

Jest to pies wielokrotnie nagradzany na różnych wystawach. Pani Kasia pochwaliła się nam, że Mania to zwierzak, który został nagrodzony już w prestiżowych konkursach. Również nasze przedszkolaki dostały w prezencie puchar i medale naszego czworonożnego przyjaciela.

Nasz gość uczył dzieci, jak należy zachowywać się w obecności nieznanego nam psa, dowiedziały się także, że psów nie należy częstować słodyczami, ponieważ zwierzęta mogą to później bardzo odchorować. Dzieci, które pojawiły się na spotkaniu karmiły Manię, czesały i głaskały. Pani Kasia przyniosła również słodkie prezenty dla dzieci, a także smakołyki dla piesków naszych przedszkolaków. Była to bardzo ciekawa lekcja nie tylko dla dzieci, ale również dla opiekunów.

Jeszcze raz pięknie dziękujemy Pani Katarzynie i zapraszamy zawsze wtedy, kiedy tylko znajdzie na to czas.