/ lipiec 3, 2017/ Aktualności

Koniec roku szkolnego, to czas na podsumowania. Tak też było w naszej szkole 22 czerwca 2017r. na apelu szkolnym wręczono uczniom nagrody za udział w konkursach, turniejach, zawodach sportowych oraz wyróżniono tych, którzy aktywnie i twórczo działali w Samorządzie Uczniowskim oraz uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez pracowników GOK w Kuryłówce i wielokrotnie reprezentowali naszą szkołę na szczeblu gminy, powiatu i województwa.

 W czas podsumowań wprowadziły uczniów i nauczycieli panie: Jadwiga Stopyra – dyrektor Szkoły Podstawowej i Lucyna Pietrycha – dyrektor Publicznego Gimnazjum w Dąbrowicy. Zwracając się do zgromadzonych dokonały podsumowania osiągnięć w obu placówkach szkolnych oraz przypomniały o zasadach bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji.

            Wyróżnieni w konkursach i akcjach promujących szkołę uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.