/ wrzesień 27, 2016/ Aktualności

Nie minął jeszcze miesiąc od rozpoczęcia roku szkolnego, a już tyle wydarzyło się w naszym przedszkolu (grupa 5 i 6 – latków): gościliśmy pana policjanta z Wydziału Prewencji KPP w Leżajsku, który w przystępny sposób zapoznał dzieci z zasadami ograniczonego zaufania w stosunku do obcych osób oraz z podstawowymi zasadami ruchu drogowego, złożyliśmy wizytę w Zagrodzie edukacyjnej Międzyczas w Cieplicach, obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, odwiedziła nas pani logopedka, która wspólnie z nami zademonstrowała ćwiczenia na ugruntowanie ciała (chód niedźwiedzia: mruczenie) i koordynację ruchową (głaszczę kota, klepię psa). Ponadto uczymy się języka angielskiego, piosenek i wierszyków, wykonujemy ciekawe prace plastyczne oraz poznajemy literki i cyferki.

Często wychodzimy na szkolny plac zabaw i boisko szkolne. Wspólne wesołe zabawy, żarty są na porządku dziennym, dlatego  MIŁO I WESOŁO JEST W NASZYM PRZEDSZKOLU.