/ marzec 16, 2015/ Aktualności

Jak co roku, w naszej szkole panie i dziewczęta świętowały Dzień Kobiet. Jak zawsze chłopcy stanęli na wysokości zadania przygotowując prezentację chłopięco – męską w postaci szkolnego TELEEXPRESU. Szkolni dziennikarze w dowcipny sposób wyjaśnili, co oznacza słowo KOBIETA, a w widowiskowy sposób przedstawione zostały różnorodne typy i rodzaje kobiet (np. kokietka, feministka). Widzowie zostali poinformowani o nowej ustawie Sejmu, zabraniającej kobietom stresowania mężczyzn w miejscach publicznych. Dotyczy to szczególnie szkół i przedszkoli.

Żeńska część widowni dowiedziała się, jak być kobietą idealną. (Nigdy nie mów o co naprawdę Ci chodzi… Nigdy). Po wcieleniu tych rad w życie, sukces w kontaktach damsko – męskich gwarantowany! Oczywiście nie zabrakło prognozy pogody (Jutro pogoda będzie jak kobieta – przede wszystkim zmienna), wiadomości sportowych oraz reklamy plastra odchudzającego o nazwie Chud – Nij, którym zakleja się usta na zaledwie miesiąc, uzyskując tym samym super szczupłą sylwetkę a`la kościotrup.

Wychowawca klasy VI, pan Paweł Deryło zaprezentował utwór zespołu Stare Dobre Małżeństwo pt. Czwarta nad ranem,  akompaniując sobie na gitarze, co wywołało ogromny aplauz nie tylko damskiej publiczności.

Na uwagę zasługuje także kolorowa, pomysłowa i ciekawa oprawa wizualna szkolnej uroczystości. Na zakończenie, męskie grono życzyło płci pięknej  by rozlewała swój czar, rozjaśniała mrok oraz promieniała blaskiem swego piękna, czułości i wrażliwości.

Maja Darnia uczennica klasy I w imieniu wszystkich dziewczynek, nastolatek i pań podziękowała muzycznie za niecodzienny czar tego wyjątkowego występu.