/ luty 3, 2024/ Aktualności

Ferie w pełni, a nasi uczniowie nadal sięgają po laury. 31 stycznia reprezentanci naszej szkoły udali się do MGDK im. F. Kotuli w Głogowie Małopolskim na uroczyste podsumowanie XXVIII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Szopka Betlejemska w oczach dziecka”.

Przedsięwzięciu towarzyszyła wystawa prawdziwych arcydzieł. Naprawdę, było co oglądać, zwłaszcza, że na tegoroczną edycję wpłynęło ponad 130 szopek. Miło nam, że wśród wielu „przepięknych perełek” jury dostrzegło i nagrodziło te, które zostały wykonane przez naszych uczniów. Radość jest ogromna, bo zdobyliśmy aż pięć nagród.

W kategorii wiekowej 10 -12 lat – prace przestrzenne

  • II miejsce – Olga Buniowska z kl. V
  • III miejsce – Maksymilian Otręba z kl. V

W kategorii wiekowej 13 -15 lat – prace przestrzenne

  • II miejsce – Mikołaj Dynowiec z kl. VII
  • III miejsce – Piotr Gajewski z kl. VII

W kategorii wiekowej 13 -15 lat – prace płaskie

  • III miejsce – Maksymilian Ćwikła z kl. VIII

Serdecznie gratulujemy.