/ grudzień 19, 2023/ Aktualności

Warsztaty kulinarne z kołem Gospodyń Wiejskich z Dąbrowicy. Ulepiliśmy 630 pierogów!

Warsztaty zostały zorganizowane w ramach projektu ,,Detektywi historii. Szukamy lokalnego patrona” sfinansowanego z programu Działaj Lokalnie, Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności administrowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Fundację Fundusz Lokalny w Leżajsku.

Bardzo Dziękujemy Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich z Dąbrowicy,  za zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów kulinarnych dla naszych uczniów. Pierogi i barszczyk wyszły przepysznie, a uczniowie świetnie się z Paniami integrowali i na pewno sporo nauczyli. Okazało się że lepienie pierogów, to wspaniała tradycja ale i przepyszna zabawa.

Dziękujemy za obecność Pani Wójt Gminy Kuryłówka, Agnieszce Wyszyńskiej oraz Pani Dyrektor naszej szkoły Joannie Serkiz.