/ czerwiec 20, 2022/ Aktualności

Pierwszy czerwca był wyjątkowy dla wszystkich rodzin. W tym dniu rodzice z dziećmi mogli jeszcze bardziej zbliżyć się do siebie pod względem emocjonalnym.

Spotkanie zostało rozpoczęte występem 3 grup przedszkolnych, podczas którego najmłodsi wybrali się w podróż dookoła Polski. Pierwszym przystankiem były polskie góry, gdzie tatusiowie zatańczyli zbójnickiego. Kolejne miejsce, które zostało zaprezentowane to kopalnie węgla, podczas tego postoju mamusie rysowały węglem swoje pociechy.

Przedszkolaki zatrzymały się także w Krakowie i obdarowały swoich rodziców własnoręcznie robionymi bukietami. Nie obyło się bez przeciągania liny, pojedynek wygrały dzieci. Występ został zakończony wykonaniem  gniotka. W czasie warsztatów panowało wiele emocji i śmiechu. Na koniec każda rodzina mogła zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w foto budce.

Ten dzień był pełen wzruszeń, zwłaszcza że niektórzy rodzice widzieli pierwszy raz swoje dziecko w roli aktora. Poprzez ten akt dzieci chcieli podziękować rodzicom za każdy dzień i ich uśmiech oraz pokazać im jak bardzo ich kochają.