/ czerwiec 20, 2022/ Aktualności

30 maja w MCK w Leżajsku odbyły się eliminacje do Powiatowego Przedszkolnego Festiwalu Talentów „Iskierka 2022”.

Przedszkolaki ze SP w Dąbrowicy również pojechały się zaprezentować ze swoimi talentami, a tych im nie brakuje. Dzieci recytowały wiersze i tak np. Magdalena Leniart przedstawiła wiersz J. Brzechwy pt. ”Skarżypyta”, Zuzanna Pędziwiatr zaprezentowała się z utworem P. Gołuchy pt. „Offline”, Oliwia Mazur w wierszu D. Waiłow  pt. „Czegoś mi się chce” nie mogła się zdecydować na co ma ochotę, a Szymon Łoś i Oliwia Leniart doskonale wcielili się w swoje role recytując utwór
J. Brzechwy pt. „ Leń”.

Przedszkolaki oprócz wierszy na konkursie zaprezentowały się również z piosenką pt. „Moja klasa zerówka ”, którą zaśpiewali Diana Mierucka, Agata Sadlej oraz Franciszek Kłos.

Dzieci bardzo się starały, dla wielu z nich był to debiut na tak dużej scenie, dlatego tym bardziej jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, ponieważ udało im się przezwyciężyć tremę i stres związany z występem i oceną jurorów. Ogromnym sukcesem dla naszych reprezentantów , jest zakwalifikowanie się grupy śpiewającej do kolejnego etapu konkursu i wystąpienie w finałowym koncercie festiwalu talentów „Iskierka 2022 ”. Wszystkim naszym przedszkolakom bardzo gratulujemy i dziękujemy za piękną reprezentację naszej szkoły.

A.K.