/ czerwiec 10, 2021/ Aktualności

Sukces naszych uczniów w XX Powiatowym Konkursie Wiedzy o św. Janie Pawle II.

Uczniowie naszej szkoły zostali laureatami XX Powiatowego Konkursu Wiedzy o św. Janie Pawle II ph. „Z Janem Pawłem II w Trzecie Tysiąclecie”. Konkurs przebiegał w dwóch kategoriach wiekowych. W kategorii uczniów klas IV- VI: Izabela Kycia (kl. VI) zdobyła I miejsce, zaś w kategorii klas VII – VIII Paweł Gorzelnik (kl. VII) wywalczył miejsce II. Celem konkursu było poszerzenie wiedzy na temat życia i nauczania św. Jana Pawła II i Jego pielgrzymki do Polski oraz zainteresowanie postacią Ojca Świętego. Zadanie uczniów polegało na napisaniu pracy pisemnej (na podany temat) na podstawie rozważań Papieża zawartych w encyklice o Eucharystii: „Ecclesia de Eucharistia”.

Uczniowie pracowali pod kierunkiem pani Haliny Kyci.

Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów.

 

HK