/ czerwiec 7, 2021/ Aktualności

„Musimy mieć wytrwałość i wiarę ponad wszystko w siebie. Musimy być pewne, że mamy do czegoś talent…” – Marie Curie-Skłodowska

W dniu 30 maja 2021 r. w Miejskim Centrum Kultury w Leżajsku odbył się Koncert Finałowy Powiatowego Przedszkolnego Festiwalu Talentów „Iskierka 2021” organizowany dla przedszkolaków z całego powiatu leżajskiego.

Celem festiwalu jest odkrywanie wyjątkowych zdolności u dzieci i pokazywanie ich szerokiej publiczności na scenie MCK w Leżajsku. Dzieci prezentowały się  w różnych kategoriach; śpiew, piosenka, inscenizacja, taniec, gra na instrumentach itp. Dzieci oceniało profesjonalne Jury.

Nasze przedszkole reprezentowały 4 dziewczynki.

 Nina Kusa zdobyła III miejsce i tym samym stała się laureatką IV Powiatowego Przedszkolnego Festiwalu Talentów „Iskierka 2021”. Ogromnym talentem i obyciem scenicznym mogą pochwalić się również: Maja Jarmuziewicz, Emilia Mierucka i Diana Mierucka, które zdobyły wyróżnienia podczas Festiwalu. Bardzo się cieszymy z osiągnięć naszych dziewczynek oraz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

E.S.