/ maj 5, 2021/ Aktualności, Leśne Przedszkole

JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI to niezwykła akcja, którą zapoczątkował Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu. Niebieskie przedsięwzięcie ma na celu dodać otuchy wszystkim osobom, którym autyzm każdego dnia utrudnia prawidłowe funkcjonowanie.

 

Dzieci z oddziałów przedszkolnych w Dąbrowicy połączyły siły i podjęły radosne wyzwanie – za nominację dziękujemy oddziałom przedszkolnym w Kuryłówce.  

Do dalszego poszerzania świadomości na temat autyzmu i przekazywania iskierki przyjaźni osobom z autyzmem nominujemy Bibliotekę Pedagogiczną w Leżajsku.

Jak to zrobić? To nic trudnego

Wystarczy:

  1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).
  2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg. własnej inwencji twórczej np. taniec motyla.
  3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres: motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.com.  Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia: Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami! (nagrane lub napisane).
  4. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.
  5. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.
  6. Na wykonanie zadania każdy Nominowany otrzymuje 48 godzin.

Powodzenia!