/ grudzień 22, 2015/ Aktualności

21 grudnia już prawie w świątecznej atmosferze mieliśmy w naszej szkle podsumowanie kilku konkursów – również tych o tematyce Bożonarodzeniowej. Były to: konkurs literacki „Historia torebki babci Anieli, konkurs na ozdobę świąteczną, „mistrz oszczędzania” i konkurs na wykonanie karmnika dla ptaków „Ptasia Stołówka”. Organizatorzy dziękują uczestnikom i gratulują nagrodzonym, których było bardzo wielu.

 

 

Konkurs na najładniejszą ozdobę Bożonarodzeniową

21.12.2015 r.  rozstrzygnięto konkurs na „Najładniejszą ozdobę Bożonarodzeniową”.
Już kolejny rok uczniowie naszej szkoły mogli sprawdzić swoją kreatywność, zdolności manualne, a czasem także cierpliwość przygotowując ozdoby świąteczne. Zostały docenione i nagrodzone wszystkie  fantastyczne pomysły, a prace ozdabiają i wprowadzają w świąteczny nastrój naszą  szkołę.

 „Mistrz Oszczędzania”

W wyniku podsumowania październikowego konkursu SKO ,  Mistrzem Oszczędzania jest uczennica z klasy I- Alicja Piskor, drugie miejsce zdobył Krzysztof Szpyt z klasy  IV, natomiast III miejsce zdobyła Kinga Zacharyasz z klasy I gimnazjum. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszego oszczędzania.

Ptasia stołówka 

Nagrodzeni uczniowie to: Wiktoria Gajewska, Krzysztof Szpyt i Jan Rzucidło – wszyscy z klasy IV. Karmniki przez nich wykonane (przy pomocy dorosłych członków rodziny) odznaczały się solidną konstrukcją, oryginalnością i na pewno będą odwiedzane przez ptaki. Zima nadchodzi …