/ maj 15, 2014/ Aktualności

 

13 maja 2014r. przedszkolaki z oddziałów 5 i 6 latków uczestniczyły w V Powiatowej Przedszkoladzie – projekcie wspierającym rozwój dziecka zdolnego, który jest realizowany pod hasłem Z wartościami za pan brat przedszkolaki idą w świat przez Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną i Miejskie Centrum Kultury w Leżajsku.

 

Przedszkolak poznaje świat wartości by korzystać z nich w przyszłości – to temat tegorocznego dziecięcego teatru, który nasze dzieci z emocjami i radością prezentowały na scenie Miejskiego Centrum Kultury. Biorąc udział w rywalizacji  wspaniale radziły sobie ze stresem i współdziałały w grupie, a nagrodą za sceniczna pracę były ciekawe książeczki dla każdego małego aktora.

Przyjaźń, uczciwość, wytrwałość i  miłość dla przedszkolaka wielką są siłą –  to temat konkursu plastycznego organizowanego w ramach Przedszkolady, na który dzieci 5 letnie z wielkim zaangażowaniem wykonały swoje prace, a radosna praca Alicji Piskor została dostrzeżona i zdobyła wyróżnienie.

Gratulujemy wszystkim przedszkolakom, które z dziecięcą radością włączyły się do konkursów i paniom Elżbiecie Kryń, Edycie Kusej i Ewie Sęk przygotowującym małych artystów.