/ marzec 4, 2014/ Aktualności

22 lutego w 1814 r. przyszedł na świat, a 200 rocznica urodzin Oskara Kolberga w naszej szkole miała uroczysty i ludowy charakter.

W zamierzeniach szkolnych edukacyjnego przedsięwzięcia w ramach Roku Kolberga mamy na celu promowanie zarówno samej postaci wielkiego etnografa, jak i autentycznej kultury ludowej. Tego dnia odbyło się spotkanie zespołów reprezentujących klasy IV, V i  VI. Edukacja i rozrywka miały bardzo wyjątkowe zabarwienie folklorystyczne, a wszystkie działania uczniów w drużynach były inspirowane kultura ludową – skarbnicą inspiracji.

 

W zamierzeniach szkolnych edukacyjnego przedsięwzięcia w ramach Roku Kolberga mamy na celu promowanie zarówno samej postaci wielkiego etnografa, jak i autentycznej kultury ludowej. Tego dnia odbyło się spotkanie zespołów reprezentujących klasy IV, V i  VI. Edukacja i rozrywka miały bardzo wyjątkowe zabarwienie folklorystyczne, a wszystkie działania uczniów w drużynach były inspirowane kultura ludową – skarbnicą inspiracji.W zamierzeniach szkolnych edukacyjnego przedsięwzięcia w ramach Roku Kolberga mamy na celu promowanie zarówno samej postaci wielkiego etnografa, jak i autentycznej kultury ludowej. Tego dnia odbyło się spotkanie zespołów reprezentujących klasy IV, V i  VI. Edukacja i rozrywka miały bardzo wyjątkowe zabarwienie folklorystyczne, a wszystkie działania uczniów w drużynach były inspirowane kultura ludową – skarbnicą inspiracji.