/ listopad 25, 2023/ Aktualności

„Rosnę zdrowo!” to temat przewodni tegorocznej ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”.

Celem akcji jest promowanie wśród młodych ludzi bezpiecznego i zdrowego stylu życia oraz sportu jako alternatywy wobec sięgania po używki. „Zachowaj Trzeźwy Umysł” to największa i najstarsza kampania edukacyjno – profilaktyczna w Polsce.  Ważnym elementem jej działania są konkursy dotyczące profilaktyki zachowań ryzykownych.

W czerwcu uczniowie naszej szkoły przystąpili do realizacji proponowanych zadań i wzięli udział w konkursie plastyczno – literackim „Rosnę zdrowo!” W listopadzie organizatorzy podsumowali wszystkie działania i spośród tysięcy nadesłanych prac wyłonili zwycięzców poszczególnych konkursów.

W naszej szkole nagrody – wyróżnienia otrzymali:

– Ilona Jaworska z kl. V – praca plastyczna,
– Sabina Mierucka z kl. VI – praca literacka (wiersz),
– Izabela Kycia (absolwentka) – praca literacka (wiersz).

Serdecznie gratulujemy naszym utalentowanym uczniom i życzymy dalszych sukcesów!