/ październik 3, 2023/ Aktualności

3 października dzieci z oddziałów przedszkolnych wybrały się do Bacówki w Radawie, by zwiedzić FARMĘ DYNIOWĄ. Czekało tam na nie mnóstwo atrakcji. Piękna pogoda i przepiękny plener sprzyjał dobrej zabawie.

Przygodę zaczęliśmy od zajęć plastycznych z animatorem, gdzie przedszkolaki mogły pomalować własne dynie. Były zielone, pomarańczowe i pomarańczowe w kropki. Następnie udaliśmy się w odwiedziny do mini zoo, gdzie dzieci mogły poobserwować owieczki, króliki, kucyka i osiołka.  Widać było, że ta wizyta podobała się nie tylko dzieciom, ale również zwierzętom, które chętnie  podchodziły, by je głaskać.

Dyniowa Farma kryła też w sobie labirynt ze słomy. Ślepe zaułki i spora ilość korytarzy nie przestraszyła przedszkolaków, bo jak się okazało, mają one świetną orientację w przestrzeni. Wszystkim udało się dotrzeć do wyjścia.

Dzieci skorzystały również z dmuchanych zjeżdżalni i placu zabaw. Zabawa była naprawdę fantastyczna. Przedszkolaki miały okazję się integrować ze sobą w nieco innych warunkach niż przedszkolnych, miały też sposobność podziwiać piękno przyrody.

Było wspaniale!!!