/ czerwiec 11, 2023/ Aktualności

„Iskierka” – to pokaz talentów dzieci w wieku przedszkolnym, w którym co roku uczestniczą nasi najmłodsi uczniowie. W tym roku w eliminacjach reprezentowało naszą szkołę 9 przedszkolaków.

Z grupy „Biedronki” pod okiem pani Marzeny Bucior zaprezentowała się” Hania Brzyska recytując wiersz D. Gellner pt. „Bosa Osa”, Milenka Leniart wystąpiła z recytacją wiersza J. Tuwima pt. „Zosia Samosia” oraz Patrycja Gajewska, Ania Skowronek i Wiktoria Przeszło pięknie zaśpiewały piosenkę pt. „Mama wszystko wie”.

Z młodszej grupy pani Anna Kłos przygotowała do występu czworo dzieci.  Filip Fusiarz recytował wierz M. Konopnickiej pt. „Stefek Burczymucha”, Lenka Buniowska zaprezentowała utwór D. Wawiłow „A jak będę dorosła”, a Gabrysia Kycia wystąpiła w roli „Kaczki Dziwaczki” J. Brzechwy. „Biedroneczki są w kropeczki” to tytuł piosenki, którą wspaniale zaśpiewał Marcelek Otręba.

Przedszkolaki bardzo dobrze czują się na scenie i to było widać. Mimo małej tremy występy były piękne i doceniło to jury , ponieważ aż czworo dzieci przeszło do kolejnego etapu konkursu i reprezentowało nas na finałowym koncercie, który odbył się 4 czerwca na scenie MCK w Leżajsku.

Wszystkim Małym Artystom  bardzo gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów i pięknych występów.