/ czerwiec 30, 2021/ Aktualności

Koniec roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami, więc czas najwyższy posumować ten okres nauki, którego część przebiegała w sposób zdalny.

23 czerwca odbyła się uroczysta akademia, podczas której klasa III w humorystyczny sposób podsumowała I etap swojej edukacji, oraz podziękowała pani dyrektor Jadwidze Stopyrze, księdzu Piotrowi Piechucie, pani wychowawczyni Lucynie Pietrycha, oraz innym nauczycielom i pracownikom obsługi, za trud włożony w ich edukację.

Następnie wszyscy uczniowie otrzymali z rąk pani dyrektor i swoich wychowawców nagrody książkowe za bardzo dobre i dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.

Pomimo częściowej nauki zdalnej i hybrydowej, odbyło się wiele konkursów i innych przedsięwzięć, w których chętnie uczestniczyli nasi uczniowie. Dlatego też , w dalszej części uroczystości, zostali oni nagrodzeni książkami, dyplomami i innymi atrakcyjnymi upominkami.

Na zakończenie pani dyrektor pogratulowała wszystkim sukcesów i osiągnięć, podziękowała  za tegoroczny trud a także specjalne podziękowania skierowała do rodziców, za pomoc i zrozumienie podczas nauki zdalnej.