/ grudzień 11, 2019/ Aktualności

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Aby i w naszym przedszkolu zagościła świąteczna atmosfera 11 grudnia zorganizowaliśmy warsztaty bożonarodzeniowe na które zaprosiliśmy rodziców.

Na początku grupa sześciolatków zaprezentowała krótkie przedstawienie pt. „Przygotowania przedświąteczne”. Następnie Pani Małgorzata Ćwikła, prywatnie mama Adriana, jednego z naszych podopiecznych pokazała jak ze zwykłej na pozór skarpetki można wyczarować piękną ozdobę świąteczną.

Sala przedszkolna zamieniła się na moment w pracownię plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. Rodzice odkrywali swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów.

Czas upłynął w miłej, rodzinnej atmosferze wśród wspólnych rozmów i śmiechu. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem. Powstało bardzo dużo pięknych i niepowtarzalnych dekoracji świątecznych. Na koniec dzieci zaprosiły do zabawy swoich rodziców, którzy chętnie wspólnie z dziećmi wzięli udział w kilku zabawach muzyczno-ruchowych.

Serdeczne podziękowania składamy Pani Małgorzacie Ćwikła, za poświęcony czas i piękne ozdoby świąteczne. Dziękujemy także wszystkim przybyłym na warsztaty. Bardzo się cieszymy, że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy rodziców.