/ luty 7, 2019/ Aktualności

Czwartkowe popołudnie – 07.02.2019r. – uczniowie klas IV – VIII spędzili na balu karnawałowym zwanym potocznie „choinką”. Zabawę poprowadził DJ Krzysztof Mierzwa z Agencji Muzycznej INTENSIVE LIFE wraz z animatorką gier i zabaw, która już od pierwszych taktów skocznej muzyki, tanecznym krokiem porwała wszystkich w wir wspólnej zabawy. Uczniowie bawili się przy znanych polskich i zagranicznych przebojach. Była belgijka, macarena, kaczuchy, tańce w parach i kółeczkach. Nie zabrakło też „pociągu”, który przejechał korytarzami szkoły. Należy dodać, że zabawa karnawałowa roztańczyła nawet tych najwstydliwszych uczniów.

W przerwach między kolejnymi zabawami młodzież miała czas na słodki poczęstunek.

Wspaniała muzyka, wspólne zabawy pod kierunkiem wodzireja i animatorki sprawiły, że czas minął szybko i ciekawie. Chociaż wszyscy uczestnicy doskonale się bawili i humor wszystkim dopisywał, to niestety wieczorem nastąpił kres wesołej zabawy.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców, która pomyślała o smakowitym dodającym energii poczęstunku oraz przeznaczyła środki na zabawę z wodzirejem. To był naprawdę fantastyczny bal.