/ czerwiec 19, 2026/ Aktualności

19 czerwca dzieci z grup Jeżyki i Biedronki wybrały się na pełną atrakcji wycieczkę do Parku Rodzinnego Sówka w Obszy. Już od samego rana wszystkim dopisywały świetne humory i chęć do wspólnej zabawy.

Na przedszkolaków czekała wspaniała sala zabaw, gdzie mogły aktywnie spędzić czas, pokonywać przeszkody i bawić się z kolegami oraz koleżankami. Niezwykłym przeżyciem były także warsztaty kulinarne. Dzieci wcieliły się w rolę małych kucharzy, samodzielnie przygotowując i piekąc własne pizze. Efekty ich pracy były nie tylko piękne, ale przede wszystkim bardzo smaczne!

Wiele radości sprawiło również spotkanie ze zwierzątkami. Przedszkolaki z zainteresowaniem obserwowały ich zachowanie i dowiedziały się wielu ciekawostek na temat ich życia.

To był dzień pełen uśmiechów, nowych doświadczeń i niezapomnianych chwil, które na długo pozostaną w pamięci naszych małych odkrywców.