/ maj 26, 2023/ Aktualności

Wyjazd klasy VIII na Dni Otwarte Zespołu Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku i Zespołu Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Leżajsku.

Dnia 26 maja (w piątek) uczniowie klas ósmych naszej szkoły wraz z rówieśnikami z brzyskiej Woli oraz wychowawczyniami uczestniczyli w dniach otwartych w leżajskich szkołach średnich: Zespole Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego   i Zespole  Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki.

Uczniowie i nauczyciele szkół średnich zaproponowali naszym uczniom ciekawe występy, projekcje multimedialne, happeningi, pokazy. Podczas zwiedzania ósmoklasiści mogli wejść do różnych pracowni, wzięli udział w licznych konkursach oraz  doświadczeniach. Mamy nadzieję, że ta wizyta pomoże w wyborze dalszej ścieżki kształcenia.