/ maj 15, 2023/ Aktualności

Zabawa to podstawowa forma aktywności dziecka, zapewniająca przyjemność. Ogromne znaczenie mają zabawy ruchowe, które kształtują  u dziecka jego sprawność, koordynację ruchów i orientację przestrzenną.

15 maja uczniowie z klas I-III  wyjechały na oczekiwaną z utęsknieniem wycieczkę autokarową do Centrum zabaw dla dzieci Fantazja w Rzeszowie. Podróż przebiegła w miłej i wesołej atmosferze. Na miejscu, oczom dzieci ukazał się prawdziwy „zaczarowany świat zabawy”: różnorodne zjeżdżalnie, ściana wspinaczkowa, trampolina, boisko sportowe, automaty do gry, baseny z kulkami, samochodziki, armatki, domki dla lalek i wiele, wiele innych atrakcji. Uczniowie mieli także możliwość wzięcia udziału w ciekawych warsztatach Fantastyczny Team pt.”Czysta przyroda dzieciakom sił doda”, które zwieńczone zostały drobnymi upominkami w postaci dyplomów i medali.

Następnym punktem wycieczki była wizyta w PKO BP Odział Rzeszów, gdzie pracownice banku p. A. Kościółek i p. M. Pleskacz-Reyman w zajmujący sposób opowiedziały o pracy bankiera. Po sfotografowaniu się na tle logo banku i obdarowane upominkami, dzieci zadowolone powróciły do domu.