/ czerwiec 7, 2021/ Aktualności

Organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci pt. „Na początku była miłość – moja rodzina” było Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka.

W  Konkursie wzięło udział blisko 4500 dzieci z całej Polski. Konkurencja była ogromna, techniki prac  różnorodne i bardzo ciekawe. Wyłoniono spośród nich 50 prac, w tym jedną z naszej szkoły. Ogłoszenie wyników odbyło się w formie zdalnej na kanale YouTube. Serdecznie Państwa zapraszamy na transmisję z tego wydarzenia.

Jesteśmy dumni z tego, iż nasza podopieczna, Nina Kusa, z oddziału przedszkolnego z grupy sześciolatków zdobyła wyróżnienie.

Celem konkursu było zachęcenie rodziców i wychowawców do rozmów z dziećmi na temat wartości rodziny w ich życiu, podkreślenie znaczenia rodziców i rodziny w kształtowaniu osobowości każdego człowieka, a także rozwijanie talentów plastycznych dzieci.

Gratulujemy serdecznie Nince ogromnego talentu oraz rodzicom i opiekunom z przedszkola to wspaniałe osiągnięcie!!! Cieszymy się wspólnie z Ninką i życzymy dalszych sukcesów!