/ styczeń 21, 2021/ Aktualności

Jak co roku 21 i 22 stycznia obchodzimy Dzień Babci i Dziadka. W naszej szkole jest to zawsze bardzo duża i ważna uroczystość, do której przygotowania zaczynają się już dużo wcześniej.

Jednak w tym roku z uwagi na sytuację epidemiologiczną święto naszych Seniorów musiało przybrać inna formę, od tej, którą do tej pory znaliśmy. Jednak nie znaczy to, że w ogóle o nim zapomnieliśmy.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych przygotowały laurki i prezenty, które zaniosły swoim dziadkom oraz została nagrana krótka cześć artystyczna dla naszych wspaniałych Seniorów – można ją teraz zobaczyć w linku poniżej.

Chcemy raz jeszcze złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim Babciom i Dziadziusiom: dużo zdrowia, siły i radości każdego dnia. Żyjcie nam Kochani 100, a nawet 200 lat, bo dajecie nam mnóstwo radości i ciepła, którego każdy potrzebuje. Od Was uczymy się rzeczy, których w żadnych książkach nie znajdziemy. Słowem jesteście nam POTRZEBNI. Przyjmijcie więc dziś od nas życzenia – WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! ☺

 

ZAPRASZAMY do obejrzenia nagrania wideo i życzeń od wnuczków >>>>