/ marzec 10, 2020/ Aktualności

3 marca 2020 roku w Szkole Podstawowej im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Majdanie Sieniawskim odbył się drugi etap dekanalny- Konkursu Biblijnego dla uczniów szkół podstawowych w Archidiecezji Przemyskiej.

Tematem tegorocznego konkursu jest „Eucharystia daje życie”. W dekanalnym etapie wzięło udział 27 uczniów ze szkół podstawowych dekanatu Sieniawskiego.

Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów z szóstej klasy- Paweł Gorzelnik, Agnieszka Nowak i Klaudia Kołt. Wysokie drugie miejsce w tym etapie zajęła Klaudia Kołt. Zakwalifikowała się do finału, który miał się odbyć 12 maja 2020 r. w Wyższym Seminarium Duchownym w Przemyślu. W zaistniałej sytuacji epidemicznej zapewne termin finału zostanie przesunięty na później.

Całej trójce uczniów naszej szkoły gratulujemy dobrego wyniku i trzymamy kciuki za Klaudię, życząc powodzenia w finale.