/ czerwiec 12, 2015/ Punkt przedszkolny

26 maja zaprezentowaliśmy część artystyczną poświęconą naszym kochanym Mamusiom. W akademii brały udział dzieci z naszej szkoły począwszy od tych najmłodszych – 3, 4 latków, a skończywszy na uczniach gimnazjum. Każde dziecko pragnęło występem artystycznym uczcić święto swojej Mamy. Na szkolnej scenie nie mogło zabraknąć naszych milusińskich Zielonych Żabek. Maluszki zaśpiewały i zatańczyły do piosenki „Familijny blues” oraz zadeklamowały wiersz pt. „Serduszko”

 

Duże, czerwone serduszko,

gorąco świecące słoneczko,

od dziecka Twego ukochanego

to prezent dla Ciebie Mateczko.

Mamusie ze wzruszeniem oglądały występy swoich pociech, a w nagrodę obdarowały je gorącym buziakiem. Wszystkim Mamusiom życzymy dużo zdrowia, cierpliwości i pociechy z nas – tych małych i dużych dzieci.

Panie wychowawczynie Justyna Kotulska i Renata Tokarz – nasze przedszkolne mamy – czuwały nad organizacją i przygotowaniem najmłodszych do tego wyjątkowego święta.