/ styczeń 27, 2014/ Punkt przedszkolny

7 stycznia dzieci z oddziałów przedszkolnych 5 i 6 latków spędziły radosny czas na miłej zabawie w Centrum Zabaw dla Dzieci Fantazja w Rzeszowie. Przedszkolaki miały Fantazję… tylko dla siebie, na swoje figle i zabawy. 

Dzieci wspaniale bawiły się na jednej z największych w Polsce konstrukcji, składającej się z labiryntu rur, przejść, zjeżdżalni i basenów z piłkami. Radowały się na olbrzymich dmuchańcach, ścianie wspinaczkowej, ślizgach, miały okazję poćwiczyć jazdę za kierownicą na dziecięcych pojazdach, cieszyły się zabawą w kącikach tematycznych.

 

Budowanie warunków do twórczej aktywności i radości dzieci to istotne zadanie dla nauczycieli i rodziców, a możliwe było przy wsparciu Pana Jerzego Czarnosza prezesa Akcji Humanitarnej „Życie” Odział w Rzeszowie, który od lat sprzyja społeczności szkolnej w Dąbrowicy. Pan prezes razem ze swoimi współpracownikami obdarował dzieci noworocznymi niespodziankami – paczkami, które dotarły z Niemiec w ramach działania Samarytan’s Purse – Operation Christmas Child.

Słowa podziękowań, szczery dziecięcy uśmiech i wspólnie śpiewane piękne polskie kolędy to wspaniały wyraz radości i wdzięczności dzieci za wyjątkowe spotkanie.